воскресенье, 6 октября 2013 г.Щороку 5 жовтня у більш ніж 100 країнах відзначається День учителя, який був запроваджений у 1994 році як Всесвітній день учителя. Це професійне свято всіх вчителів, викладачів і працівників сфери освіти.  У цей день вони приймають привітання від своїх вихованців, традиційними є підготовлені учнями концерти та стіннівки. 


У нашій гімназії також склалися свої традиції привітання вчителів із професійним святом. І хоч цього року не було очікуваного багатьма учнями дня самоврядування, та школа з самого ранку була наповнена святковою атмосферою. А концерт, який підготували діти на чолі з учителем російської мови Ніною Петрівною Вороніною та викладачами ХЕКу, вийшов просто чудовим. Як сказала Ніна Петрівна після його закінчення: "Аж самій сподобалось!"

Після концерту вчителі довго обмінювалися враженнями і з гордістю говорили про те, які в нас талановиті учні. А чи може бути краща винагорода за важкий учительський труд, ніж усвідомлення того, що вкладена в учнів енергія допомагає їм стати на крило, розвинути свої здібності та реалізувати свої можливості?! 

Вчитель... Це не просто професія, це - покликання! Одна звичайнісінька людина вміщає в собі не тільки носія знань,а й психолога та майстра на всі руки. А класний керіник стає зовсім рідною людиною. Як друг, як друга мати чи батько. Коли настає День учителя, в школі панує атмосфера свята. Школярі вітають своїх вчителів, дарують їм квіти та маленькі знаки уваги. І хоча це свято пройшло без учнівського самоврядування, багато учнів привітало вчителів з їх професійним святом великим концертом. Серед них КСБТ "Феерія", ансамбль "Співаночки", вокальне тріо "Соняшник" та багато інших. Після концерту вчителі обмінювались враженнями, а всі опитанні мною на наступний тиждень й досі мали приємні спогади.
Анастасія Козарук, 8-А клас

Комментариев нет:

Отправить комментарий