ЦІКАВІ ПИТАННЯ

ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №7: Чому кохання - вічна таємниця?

Кохання... Ми так багато говоримо про нього і так мало знаємо....А коли справа доходить до справжніх почуттів, ми починаємо сумніватися, чи кохання це. Починаємо думати, що ми повинні відчувати, як це має проявлятися, і найчастіше не можемо відповісти на ці питання самому собі. На мою думку, це нормально, що ми не можемо зрозуміти насправді, що таке кохання. Бо це дуже інтимне та індивідуальне почуття.

На мою думку, тлумачень кохання так багато, що люди просто в них загубилися. Адже лікарі взагалі вважають, що кохання насправді - просто біохімічний процес в організмі людини, котрий спричиняє викид ендорфіну. Інші люди вважають, що кохання - це щось духовне, воно може бути один раз у житті і союз закоханих зароджується під впливом Божої сили десь на небі.
Я ж натомість вважаю, що кохання, якщо відкинути усі стереотипи, - звичайне почуття. Кохати, на мою думку, можна і декілька разів у житті. Ми знаходимо людину, з котрою нам зручно прожити даний період життя. З цією людиною нам просто комфортно, не більше! Просто людина так влаштована, що вона не може бути довго на самоті. Отож, коли ми знаходимо таку людину, ми називаємо це коханням. Особисто для мене кохання не є таємницею, все значно простіше. Адже людям притаманно все гіперболізовувати та ускладнювати.
Ладченко Альона



ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №6: Выспаться - мечта или реальность?

Вечер уже катится к ночи, а ты все ещё не спишь? И вот на часах уже за 12, а ты все ещё бодрствуешь? Тогда этот пост для тебя :)

Вечером
  • Не наедайтесь на ночь, чтобы утром просыпаться бодрым и на легкий желудок. Последний приём пищи должен быть не менее за два часа до сна.
  • Хотя бы за час до сна оторвитесь от телевизора или компьютера и дайте вашей голове отдохнуть. Лучше выпейте зеленый чай и прочтите пару страниц любимой книги.
Физическая активность возбуждает нервную систему и препятствует нормальному отдыху, поэтому, чтобы не сокращать время ночного отдыха, заканчивать все тренировки нужно не позже, чем за 6 часов до сна. Зато утренняя гимнастика будет кстати :)

Будильник 

Просыпаться под любимую мелодию... Что может быть лучше? Она не обязательно должна быть громкой и заводной. Например, шум океана или пение птиц вызовут приятные ассоциации.

Доброе утро
  • После звона будильника не стоит сразу подрываться с кровати. Позвольте себе понежиться в кровати пару минут. P.S. Старайтесь не заснуть, а то утро так и не станет "добрым".
  • Первым делом стоит умыться, почистить зубы и принять контрастный душ. Это взбодрит ваше тело.
  • И не забываем про утреннюю зарядку! Включаем веселую музыку и занимаемся! Будет веселее, если вы будете заниматься всей семьей :)
Завтрак
Многие задаются вопрос "Нужен ли вообще этот завтрак?" Отвечу так : "Он просто НЕОБХОДИМ!". Завтрак - это заряд для хорошего старта дня.

Козарук Анастасия, 8-А



ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №5: Що робить людину Людиною?


Я вважаю, що саме людські вчинки  роблять людину Людиною.

По-перше, кожна людина - це особистість, адже прошарки суспільства бувають різні і погляди та ставлення до людей у кожного різне. Я завжди поважала чесних, вірних, цілеспрямованних людей, які стійкі до випробувань, що дає нам життя. Зараз вулиці сповнені стресів, напруги, ти ніби не можеш дихати серед того всього, що тебе оточує.

Переконливим прикладом щодо цього аргументу є, на мою думку, теорія Фрідріха Ніцше щодо надлюдини: "Людина - це ніби канат, протягнений між твариною і надлюдиною, це канат над прірвою". За цим висловлюванням я можу відверто сказати, що людина - це недосконалий організм, але і не тварина, вона розумна і може тягнутися до чогось кращого, вдосконалювати себе.


По-друге, справжня людина - це та особистість, що вміє визнавати свої помилки та навчатися на них, робити відповідні висновки. Я не розумію людей, які можуть, наприклад, побачивши стару людину, що втратила рівновагу, пройти повз неї, чи можна жити так?

Чи чесно жити так? Чи важко нам усім стати дійсно співчутливими людьми, це питання для кожного. Кожен може подумати і сказати, що йому насправді важливо. Ось приклад із життя. Я кожен день, ідучи вулицею, бачу безпритульних собак, котів, і всі вони ніби жертви людей. Я не можу спокійно на це дивитися, я хочу всіх їх забрати із собою, опікати, лікувати. Але все, що я можу для них зробити, - це нагодувати та подивитися в їх чисті і добрі очі, собака лизне мою долоню на знак подяки за їжу, і мені стає дуже важко її відпустити...


Отже, людину роблять Людиною вчинки та дії. Змінись - і світ стане хоч трохи  краще...



Гандзевич Іоланта, 11 клас


ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №4: Заради кого варто жити: заради себе чи заради інших?

Микита Семенов, 7-А: Мені здається, якщо ти будеш жити тільки заради себе, з тобою ніхто не буде дружити, спілкуватися. Якщо будеш жити заради інших, тобою будуть користуватися. Тому треба знайти золоту середину: мати свою гідність і в той же час не забувати про інших людей.Анна Бабенко:, 7-А: Я вважаю, що треба жити заради себе. Тому що все, що ти робиш у цьому житті, йде на користь тобі самому. Але не слід забувати, що ти повинен поважати інших, а не тільки сліпо йти до своєї мети, зробивши комусь боляче, образивши, підставивши. Треба жити, знаючи, що ти досягнеш своєї життєвої мети без болю і страждань інших людей.


ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №3: Скільки треба спати?

Те, що людині треба спати 8 годин на добу, всім добре відомо. Але тепер завдяки вченим з університета Федерика в Неаполі виявлено, які негативні наслідки чекають на тих, хто постійно недосипає. У людей, які сплять менше 8 годин, з`являються стрес, головний біль, зниження імунітету, через що вони частіше хворіють.
Проте доведено також, якщо молоді люди сплять більше, ніж треба, вони погано вчаться, гірше адаптуються серед однолітків.
Отже, я бажаю всім добре висипатися і не хворіти!
Сірик Катя, 6-Б клас


ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №2: Хто такі циніки?

«Цинік!» - часто ми чуємо це слово у нашому житті. Чи розуміють люди, які його використовують, що таке цинізм та хто є циніком?
Я думаю, навряд чи. У сучасному суспільстві панує думка, що циніком бути дуже просто, адже цинізм виконує в душ роль вакууму. Люди люблять циніків. Розумні, чарівні, іронічні, вони бачать істинну суть речей, зазвичай виходять переможцями з будь-яких життєвих ситуацій. Часом їх мораль може здатися оригінальною. Наприклад, чи варто поважати всіх, без винятку, людей похилого віку? Адже в деяких з досягнень – всього лише факт багатоліття, за плечима нічим не примітна, а то й зовсім недолуга історія. Саме цинік може позбавити людину небезпечних ідей, що та перед кимось у боргу, чимось зобов’язана. У його словах відчувається неймовірна легкість буття, але промови циніка можна слухати на безпечній відстані, тому що він, анітрохи не вагаючись, зрадить будь-кого, не змилостивиться над почуттями. Мати такого друга – задоволення сумнівне.
Історії відомо чимало циніків: філософ Діоген, сер Оскар Вайльд, що став відомим завдяки своїм іскрометним афоризмам та геніальним парадоксам. Поет те й робив, що струшував громадську свідомість, вражав людей у саме серце.
Варті уваги й вигадані циніки: лермонтовський Печорін, пушкінський Онєгін. Трохи «з іншої опери», але все ж таки до теми – доктор Грегорі Хаус з однойменного серіалу.

Оскар Вайльд казав: «Хто такий цинік? Людина, яка знає ціну всьому і нічого не цінує». Насправді, цинік – це людина, що намагається сховати свою невпевненість та мізерність під маскою байдужості. Такі люди викликають лише співчуття. Вони не в змозі вилізти з власної мушлі і відчути смак життя. Тільки щирість та віра можуть знайти справжній алмаз пропаленої цинізмом душі й зробити з нього найдорожчий у світі діамант. Тож не будьмо цинічними!  
Третьякова Поліна, 11 клас






ИНТЕРЕСНЫЙ ВОПРОС №1: когда в школах города появятся классные журналы? 

Новый учебный год начался, как всегда, неожиданно, поэтому о журналах позаботиться не успели.
Хотя детям, конечно, раздолье: все оценки в дневник выставить практически не возможно, поскольку у каждого учителя свой журнал. Но вот потом, когда наконец появится официальный журнал и классный руководитель в поте лица перерисует все оценочки на отдельный листочек, картина в большинстве случаев будет печальной, типа "Не ждали"... Хоть бы это "не ждали" случилось раньше, чем наступит Новый год, чтобы у детей была возможность исправить все свои неожиданности.



2 комментария: