вторник, 14 января 2014 г.

Скоро: електронні журнали і щоденники! Навчання стає прозорішим!

З другого семестра наша гімназія починає вводити електронні журнали, підтримуючи всеукраїнський освітній проект "КУРС: Освіта". Цей проект створено для вчителів, учнів та їхніх батьків. На сайті "Мої знання" (mz.com.ua) створюються журнали, де вчителі-предметники дублюватимуть оцінки, виставлені в класному журналі. Там же можна буде довідатися про тему уроку та домашнє завдання.
Згодом учні гімназії та батьки зможуть отримати власні логіни і паролі для входу на цей сайт.
Декілька цитат про проект. 

 «Мої знання» - це система для ведення електронних журналів, зручний інструмент для заповнення, редагування та аналізу оцінок і відвідуваності.
«Журнал вчителя» - це аналог паперового журналу.  В цьому модулі легко здійснюється навігація між класами та уроками, можна дивитися попередні та наступні сторінки. В ньому виставляються оцінки, вказуються теми уроків та домашні завдання для учнів. Якщо журнал з оцінками заповнюється не коректно, то поле підсвічується червоним, при правильному заповненню поля підсвічуються зеленим. Після вводу домашніх завдань в розділ «Зміст уроків та домашні завдання», ці завдання відразу відобразяться в щоденниках учнів.
Модуль «Журнал вчителя» легко заповнювати за допомогою персонального комп’ютера або зі свого мобільного телефону. Це досить зручно в нашому інформаційному суспільстві.
За допомогою «Стіни» вчителі зможуть швидко дізнаватися про всі новини школи (медогляд,  дата проведення чергового відкритого уроку і т.ін.), а також бути впевненими, що інформація про факультативи, семінари та інші важливі заходи не залишиться без уваги.Для учнів «Мої знання» - це швидкий та зручний спосіб отримання домашніх завдань та оцінок через Інтернет. Для цього їм треба лише зайти в цю інформаційну мережу і отримувати необхідні дані, при наявності відповідних прав.
Модуль «Щоденник» - це аналог паперового щоденника, в якому знаходиться найактуальніша інформація. В ньому діти матимуть можливість миттєво отримувати інформацію про домашні знання, а також інформацію про оцінки, які отримали на уроках. 
Навчання в школі може і повинно бути зручним та цікавим! 

Ну що ж, нам випала доля бути першими в цій справі. Зрозуміло, що спочатку виникне багато питань та незручностей. Поки що вчителі мають опанувати роботу із електронними журналами, чим і займатимуться під керівництвом Ольги Миколаївни Якимової найближчої п`ятниці.


Комментариев нет:

Отправить комментарий