воскресенье, 9 апреля 2017 г.

Ми усі - одна сім’я


         З самого дитинства сім’я для нас – це тато, мама, сестри, братики та інша рідня. Це – рідні, які завжди нас підтримують, співчувають нам у скрутну годину, піклуються одне про одного. Але іноді ми прагнемо отримати  допомогу та порозуміння навіть від чужих людей.

         Ми рідко замислюємося над тим, що може об’єднувати нас і звичайних перехожих. Може, в тому і є наша проблема? Чи не тому ми дуже часто не розуміємо одне одного, бо нам здається, що ми ніби з різних планет? Але ж всі ми живемо на одній планеті, на одному континенті, в одній країні і ходимо ми по одній землі… Україна – найголовніше, що нас об’єднує.
         В Україні проживає понад 130 національностей. Ми завжди готові прийняти до себе зовсім різних людей: покинутих іншими, скривджених політикою своєї рідної держави, багатих чи бідних… То чи не говорить це про те, що ми одна велика сім’я, що ми люди, які готові прийняти до своєї родини всіх, хто потребує допомоги?
         На долю України випало чимало перешкод. Багато століть українці були вимушені страждати і відстоювати свою незалежність. Проте ми всі стояли один за одного і боролися разом. Стільки пережито разом!
         Ми впевнено можемо назвати себе однією великою родиною, і коли це зможе зрозуміти кожен українець, тоді між людьми з’явиться взаємоповага, взаєморозуміння, взаємопідтримка і ще багато інших ВЗАЄМО-. Ми повинні розуміти, що в нашій країні немає зайвих, немає «я», є тільки МИ.У цьому наша людська сутність і наша сила - в єднанні!

Єфремова Катерина, 9-А клас

Комментариев нет:

Отправить комментарий